Forum Lider Bilgi Paylaşıldıkça Büyür.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Lider Bilgi Paylaşıldıkça Büyür.

Forum Lider Gümbür Gümbür Geliyoruz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Erkeklerin Tuvalette Düşündügü Şeyler

YazarMesaj
DeHSeT
Administrator
Administrator
DeHSeT

Aktiflik Puanı : 328

Erkeklerin Tuvalette Düşündügü Şeyler Empty
MesajKonu: Erkeklerin Tuvalette Düşündügü Şeyler   Erkeklerin Tuvalette Düşündügü Şeyler Icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 8:08 pm

1) Tuvaletin içinden bir fare çikip da pe...... isirir mi diye endiselenmek. (ayak parmaklarinda yükselip yükselip arada bir deligi kontrol etmek).

2) Deterjan dis macunu sivi sabun ambalajlarini okumak. (Gerçi kadinlar da okuyormus. Bizzat görmesem de duydum)

3) Klozetin karsisinda çalisan çamasir makinesini seyretmek.

4) “100 Numara”nin “31+69”dan geldigini hesaplayabilmek

5) Bulmaca çözmek.

6) p.........dergi okumaya çalisirken “yapismis” sayfalari açmaya çalismak. (He he he)

7) Ulan acaba kaç yilimiz tuvalette geçiyor?” diye hesaplamak. (Ben hesapladim. En az bir yilimiz tuvalette geçiyor)

8)Sifon sisteminin nasil çalistigini anlamaya çalismak

9) Is bittikten sonra dönüp tuvalete bakmak. (Zaferini seyreden komutan edasiyla)

10) Klozette otururken bagdas kurmaya çalismak. .

11) Üst katta banyo yapan çiftin seslerini dinlemek

12) ............ sonrasi ............ yapismis tuvalet kagidi parçalarini temizlemeye çalismak. (çok dikkat etmeli eti tirnaklarin arasina sikistimi vay haline)

13) ..............sonrasi iserken ............... çatal seklinde (stereo) çikan çisi kontrol etmeye çalismak. (birini delige tutturucam derken öbürünü sektirmek)

14) Iserken birden durmaya çalismak. (Becerebilen erkek var midir acaba?)

15) Klozete yapismis b.k parçaciklarini iseyerek parçalamak. (Yapmiyorum diyen erkegin erkekliginden süphe ederim)

16) Klozetin kapagini isedikten sonra kaldirmak.

17) “Ne kadar sallarsan salla dona düser son damla!” sözünün atasina rahmet okumak.

18) Boxer’in önündeki dügmenin ne ise yaradigini anlamaya çalismak. (Harbiden ne ise yariyor o dügme ya?)

19) “Adem babamizin yapraginin önünde dügme var miydi acaba?” diye düsünmek.

20) Cep telefonunda yilan oynamak.
https://lider.catsboard.com

Erkeklerin Tuvalette Düşündügü Şeyler
1 sayfadaki 1 sayfası